zdroj

Využíváme metodu Ludmily Mojžíšové s pomocí dalších fyzioterapeutických technik, které vyšují a urychlují úspěšnost této metody.
Metodou se zabývám už od studií (rok 2004), kdy jsem si ji vybrala jako téma pro svou diplomovou práci a vedla mě zkušená fyzioterapeutka paní Saparová co se  osobně znala s Ludmilou Mojžíšovou.
Mám sama osobní zkušenosti s ženskou neplodností a díky této metodě mám svého syna Františka, proto věřím, že je důležité se nevzdávat a pokusit se najít vhodné řešení pro každou z vás.
Nejvíce se nám osvědčilo propojení s reflexní zónovou terapií na noze, která stimuluje vnitřní orgány a pozitivně působí na hormonální systém a tím harmonizuje tělo a mysl.
Dobré jsou výsledky při využití metody Mojžíšové u metody umělého oplodnění a dalších metod asistované reprodukce např. intrauterinní inseminace.

Metoda Ludmily Mojžíšové
Metoda je založena na reflexním ovlivnění kostrče, pánve a pánevního dna, pomocí mobilizace a cvičení dochází k ovlivnění regulace ženských orgánů a následnému odstranění neplodnosti.

Co vás čeká?
První terapii je vhodné naplánovat první týden po menstruaci a probíhá dvakrát v krátkém časovém odstupu za sebou.
Začínáme vyšetřením, podíváme se, kde máte blokády v oblasti žeber, páteře a pánve, oslabené a zkrácené svaly a bolestivé body. Následuje mobilizace, čímž dochází k odstranění blokád a normalizaci postavení pánve. Naučíte se 6 cviků na uvolnění bederní páteře a spojení mezi kostí kyčelní a kostí křížovou.

V následující terapii vyšetříme a zmobilizujeme zbylé blokády v oblasti žeber, páteře a pánve. Zkontrolujeme vaše cvičení a probereme jak správně sedět, stát a dodržovat zásady správného držení těla ve vaší profesi.
Další kontroly probíhají po měsíci, naučíte se sérii posledních 3 cviků a provádíme opětovné mobilizace, aby došlo k správnému postavení pánve.
Vše probíhá individuálně, nalézáme možnosti a varianty podle vašich potřeb.

Těhotenství
„krásně rosteme a to ve dvou“
Toto krásné období plné nadějí a nových pocitů, také nese nové nároky na náš organismus.
Často se objevují bolesti páteře, problémy s nožní klenbou, bolesti v oblasti pánve, kosti křížové, stydké kosti, pocit těžkých nohou. U menší skupiny žen i rozestup břišních svalů (diastáza břišní) a únik moči.
Najdeme společně řešení na míru, bez žádných léků (které ani v tomto stavu nejsou vhodné), aby jste se v tomto výjimečném období cítila lépe.
Po porodu
„nejkrásnější a nejnáročnější období“
Po porodu si každá z nás přeje být zas fit a v kondici.
Co vás nejčastěji trápí?
Bolesti v oblasti páteře
Migrény
Únik moči (inkontinence)
Rozestup břišních svalů
Po císařském řezu-bolest v oblasti jizvy, obava jak zacházet se svým tělem, co si mohu dovolit
Nabízíme vhodné řešení, individuální péči o vás vedoucí k odstranění vašich obtíží, aby jste mohla žít kvalitně svůj nový život.

Naučíme vás správně posílit svaly dna pánevního, zpevnit hluboké svaly břišní a zádové.
Správné držení miminka